Žlutá kabelka SLOW FASHION MACRAMÉ HANDBAG

Vyprodáno REZERVACE

Originální kolekce MACRAMÉ HANDBAG vznikla z mé vášně pro drhání. Splétání uzlů se prolíná skrze celou mou tvorbu. Vedle dekorací bytu a ozdob zápěstí přišly na řadu kabelky. Ozdobit zip, či ozvláštnit ji originálním popruhem můžete v kolekci MACRAMÉ ACCESSORIES. Díky kouskům z této kolekce můžete kabelku povýšit na opravdový doplněk. Vaše kabelka tak získá nádech BOHO stylu.

NOVÝM ROZMĚREM JE PAK SLOW FASHION MACRAMÉ HADNBAG, aneb kabelky z druhé ruky, co dostanou nový originální kabát. Pro královny nekonečné osobitosti ta nejleoší volba!

Drhaný žlutý popruh je vyroben z kroucené příze technikou drhání. Plochý vzor je pevný, jen mírně pruží a nijak netlačí. Délka popruhu je 100 cm, šířka 3 cm. Karabina postříbřená.

Kabelka z druhé ruky, co dostala nový kabát, je značky Collezione alessandro a má průměr 19 cm. Je doplněna o ucho a jednu vnitřní kapsičku. Imita hrubé kůže, 100 % polyuretan. Ke kabelce patří dlouhý odepínací popruh - ještě zabalený, kabelku lze nosit i bez popruhu v ruce (pozn. zachráněná kabelka z druhé ruky nenese známky nošení - nová!).

Pro všechny milovnice SLOW FASHION a udržitelné módy.

Popruh lze odepnout a nosit v kombinaci s jinou kabelkou. Lze vyrobit v barvě na míru, stačí uvést do poznámky v objednávce.

Originální doplňky od Maya.art!

© 2024 Maya.art

1 200,00 Kč