Zelené prošívané psaníčko 3v1 SLOW FASHION MACRAMÉ HANDBAG

SLOW FASHION

Originální kolekce MACRAMÉ HANDBAG vznikla z mé vášně pro drhání. Splétání uzlů se prolíná skrze celou mou tvorbu. Vedle dekorací bytu a ozdob zápěstí přišly na řadu kabelky. Ozdobit zip, či ozvláštnit ji originálním popruhem můžete v kolekci MACRAMÉ ACCESSORIES. Díky kouskům z této kolekce můžete kabelku povýšit na opravdový doplněk. Vaše kabelka tak získá nádech BOHO stylu.

NOVÝM ROZMĚREM JE PAK SLOW FASHION MACRAMÉ HADNBAG, aneb kabelky z druhé ruky, co dostanou nový originální kabát. Pro královny nekonečné osobitosti ta nejleoší volba!

Drhaný popruh je vyroben ze zelené splétané příze technikou drhání. Plochý vzor je pevný, jen mírně pruží a nijak netlačí. Délka popruhu je 108 cm, šířka 3,5 cm. Karabina pozlacená.

Kabelka z druhé ruky je široká 22 cm, vysoká je 16,5 cm. Ke kabelce patří zlatý řetízek dlouhý 112 cm, kterému jsem přidala dvě zlacené karabiny. Lze nosit i bez popruhu či řetízku v ruce. Imitace prošívané kůže, 100 % polyester. (pozn. zachráněná kabelka z druhé ruky nenese patrné známky nošení - jako nová!).

Pro všechny milovnice SLOW FASHION a udržitelné módy.

Popruh lze odepnout a nosit v kombinaci s jinou kabelkou. Lze vyrobit v barvě na míru, stačí uvést do poznámky v objednávce.

Originální doplňky od Maya.art!

© 2024 Maya.art

950,00 Kč