WONDERBOX

PUTOVNÍ KRABICE RADOSTI

WONDERBOX je putovní krabička plná radosti. Vypustíme ho spolu se značkou můj.diář plný radosti z našich dílen na vandr do světa s myšlenkou, že by mohl během roku potěšit nejednoho člověka.

Od nás poletí za tím, kdo si ho objedná jako první. Pak už bude jeho vandr v rukách všech dalších, kdo si ho pořídí. Jeho cestu bude určovat každá další objednávka.

Jakmile vám domů dorazí, budete mít týden na to, si ho rozbalit, užít si svou radost, pochlubit se s ní na Instagramu a dát nám tím vědět, že potřebujete zaslat štítek pro jeho další cestu. Před odesláním už bude potřeba jen rozmyslet, co dalšího by vám udělalo radost. Přesně to do boxu zabalit a doplnit vzkazem do putovního deníku.

Podmínkou je WONDERBOX

  • vybavit jinou radostí za tu svou v hodnotě 300 - 500 Kč a milým vzkazem do putovního deníku
  • sdílet na sítích s označením @mujdiar a @maya.art.cz, ať víme, že vám máme poslat štítek pro jeho další cestu
  • odnést ho na jakoukoliv pobočku Zásilkovny

Upozornění: Fotky jsou pouze ilustrativní. Produkty MŮJ.DIÁŘ a MAYA.ART na fotce v souhrnu přesahují hodnotu WONDERBOXU. Obsah WONDERBOXU bude překvapením od odesílatele před vámi. Cena je stanovena pouze poštovným 80,-

Doprava je možná pouze přes Zásilkovnu, platba pouze převodem příslušnou variantou k tomu určenou - platba za Wonderbox. Platbu za dopravu uhraďte, prosím, hned po vytvoření objednávky - jen tak jste zařazeni do vlákna WONDERBOXU. Obsah WONDERBOXU je dárkem pro Vás od předchozího adresáta, pro dalšího necháte v boxu dárek, který byste sami rádi dostali. 

Jsme už teď nadšené z radosti, kterou putovní krabička přinese! Jdete do rozdávání radosti s námi? Pak stačí objednat a už se jen těšit!

S láskou k tvorbě

Tereza @mujdiar a Markéta @maya.art.cz

0,00 Kč