Tvořivá krabička pro MACRAMÉ vánoční ozdoby

TVOŘIVÁ KRABIČKA

Ozdoby z kolekce CHRISTMAS DECORATIONS si vás získají svou originalitou a dýchnou tradicí. Jsou vyrobeny technikou drhání provázků. Mohou dát vaší vánoční tabuly, baleným dárkům či samotnému vánočnímu stromu jedinečný vzhled.

Tvořivá krabička pro výrobu drhaných vánočních ozdob dle mých videonávodů je pravou volbou pro všechny, kteří ví, že ruční práce je příjemný relax a nevydrží tak dlouho sedět s rukama v klíně jako já :)

Pro všechny takové tvořivé duše jsem připravila videonávody na výrobu vánočních dekorací (viz. foto) z kroucené bavlněné příze s příměsí viskózy technikou drhání a k tomu krabičku s připraveným materiálem (příze, dřevěný kroužek, skořice), která vám ušetří shánění všeho potřebného. Stačí uvařit kávu, či čaj a pustit se spolu se mnou do práce ;)

V nabídce najdete sadu po pěti a po osmi ozdobách. Sestavit si ji můžete i podle sebe. Vybírat můžete z pěti typů ozdob, viz. foto. Vybrat si zároveň můžete i barvu a nakombinovat si ozdoby podle svých představ. Vše stačí uvést do poznámky v objednávce.

Originální ozdoby od Maya.art!

© 2021 Maya.art

Zvolte si variantu:

Cena od 350,00 Kč