Tvořivá krabička pro MACRAMÉ ACCESORIES přívěsek

TVOŘIVÁ KRABIČKA

Originální autorská kolekce MACRAMÉ ACCESSORIES vznikla z mé vášně pro drhání. Splétání uzlů se prolíná skrze celou mou tvorbu. Vedle dekorací bytu a ozdob zápěstí přišly na řadu kabelky. Ozdobit zip, či ozvláštnit ji originálním popruhem. Díky kouskům z této kolekce můžete kabelku povýšit na opravdový doplněk. Vaše kabelka tak získá nádech BOHO stylu.

Tvořivá krabička pro výrobu drhané klíčenky/přívěsku dle mého videonávodu je pravou volbou pro všechny, kteří ví, že ruční práce je příjemný relax a nevydrží tak dlouho sedět s rukama v klíně jako já :)

Pro všechny takové tvořivé duše jsem připravila videonávod na výrobu přívěsku (viz. první foto) z bavlněné šňůry přírodní a hnědé barvy technikou drhání a k tomu krabičku s připravenými potřebami, která Vám ušetří shánění potřebného materiálu. Stačí uvařit kávu, či čaj a pustit se spolu se mnou do práce ;)

Výsledkem bude drhaná klíčenka/přívěsek o délce 23 cm. Vybrat si můžete stříbrnou, nebo zlacenou karabinku. Stačí svou volbu uvést do poznámky v objednávce.

Mezi mými videonávody najdete i postup, jak vyrobit klíčenku na druhé fotce.

Originální doplňky od Maya.art!

© 2022 Maya.art

180,00 Kč