Tvořivá krabička pro béžový minilapač snů

TVOŘIVÁ KRABIČKA

Lapače snů mají dle legend indiánských kmenů filtrovat sny přes síť vláken. Ty pozitivní mají sklouznout po peříčcích do hlavy spícího a ty špatné má síť vláken zachytit. První ranní paprsky pak lapač od všech špatných snů vyčistí. A kdo by snad nedal na legendami podloženou sílu lapačů, může je oecnit jako dekoraci bytu.

Tvořivá krabička pro výrobu béžového minilapače snů dle mého videonávodu je pravou volbou pro všechny, kteří ví, že ruční práce je příjemný relax, a nevydrží tak dlouho sedět s rukama v klíně jako já :)

Pro všechny takové tvořivé duše jsem připravila videonávod na výrobu minilapáčku (odkaz bude přiložen) a k tomu krabičku s připravenými potřebami, která Vám ušetří shnánění potřebného materiálu. Stačí uvařit kávu, či čaj a pustit se spolu se mnou do práce ;)

Výsledkem bude drhaná minilapač o průměru kolečka cca 7 cm a délkou závěsu i s kolečkem cca 27 cm.

Krabička obsahuje dřevěný kroužek, bavlněnou přízi, krajku/stužku, korálky, pírka a jehlu s velkým očkem pro snadné navlekání korálků.

Krabičku si můžete přát V BARVĚ NA PŘÁNÍ, kterou uvedete do poznámky v objednávce. V nabídce jsou: ŽLUTÁ, RŮŽOVÁ, STARORŮŽOVÁ, SVĚTLE I TMAVĚ MODRÁ, LAHVOVĚ ZELENÁ, BÉŽOVÁ, BÍLÁ, ŠEDÁ A ČERNÁ.

Originální bytové dekorace od Maya.art!

© 2021 Maya.art

Zvolte si variantu:

300,00 Kč