Tmavě zelená kabelka SLOW FASHION MACRAMÉ HANDBAG

SLOW FASHION

Originální kolekce MACRAMÉ HANDBAG vznikla z mé vášně pro drhání. Splétání uzlů se prolíná skrze celou mou tvorbu. Vedle dekorací bytu a ozdob zápěstí přišly na řadu kabelky. Ozdobit zip, či ozvláštnit ji originálním popruhem můžete v kolekci MACRAMÉ ACCESSORIES. Díky kouskům z této kolekce můžete kabelku povýšit na opravdový doplněk. Vaše kabelka tak získá nádech BOHO stylu.

NOVÝM ROZMĚREM JE PAK SLOW FASHION MACRAMÉ HADNBAG, aneb kabelky z druhé ruky, co dostanou nový originální kabát. Pro královny nekonečné osobitosti ta nejleoší volba!

Drhaný zelený popruh je vyroben z příze (60% bavlna, 40% viskóza) technikou drhání. Plochý vzor je pevný, jen mírně pruží a nijak netlačí. Délka popruhu je 110 cm, šířka 3 cm. Karabina pozlacená.

Kabelka z druhé ruky, co dostala nový kabát, je značky ZARA a má šířku 19 cm, výšku 14 cm, hloubku 7 cm. Je doplněna o ucho do ruky a pod ním o další kapsy po stranách. Imitace hrubé kůže, 100 % polyester. Ke kabelce patří dlouhý úzký nastavitelný popruh (pozn. zachráněná kabelka z druhé ruky nenese známky nošení - je úplně nová!).

Pro všechny milovnice SLOW FASHION a udržitelné módy.

Drhaný popruh lze odepnout a nosit v kombinaci s jinou kabelkou. Lze vyrobit v barvě i vzoru na míru, stačí uvést do poznámky v objednávce.

Originální doplňky od Maya.art!

© 2024 Maya.art

1 300,00 Kč