Set šperků a podtácků MAYA.ART & KOTI

SET ŠPERKŮ A BYTOVÝCH DOPLŇKŮ

Šperky vyrobené z těch nejjemnějších kvalitních japonských korálků značky MIYUKI, které Vás každý den mohou zdobit jednotlivě či pohromadě a večer je budete moct ukládat na jemné podtácky značky KOTI.

Set šperků z nejjemněších korálků v kombinaci s podtácky značky KOTI si Vás prostě získá.

Vybírat můžete ze tří variant šperků vyrobených z chirurgické oceli a stříbra Ag 925 v kombinaci s japonským rokajlem a broušenými českými korálky:

VARIANTA A  - Set šperků tvoří šité náušnice z pozlacené chirurgické oceli, šitý korálek na obruči z růžově pozlacené chirugické oceli, šitý náramek s kroužkem z růžově pozlaceného stříbra a šitý náhrdelník na řetízku z pozlaceného stříbra Ag 925.

VARIANTA B - Set šperků tvoří šité náušnice z chirurgické oceli, šitý korálek na obruči z růžově pozlacené chirugické oceli, drhaný náramek zdobený českými broušenými korálky a japonským rokajlem.

VARIANTA C - Set šperků tvoří šité náušnice z chirurgické oceli, šitý prstýnek z japonského rokajlu, tkaný kožený náramek z japonského rokajlu a broušených českých korálků.

Tuhle krásnou hru s nadčasovou jemností můžete rozehrát i ve Vašem oblíbeném odstínu. Stačí vybrat barvy a uvést je v objednávce. Každý den Vám set nabídne nepřeberné množství kombinací.

KOTI doplňky jsou vyrobeny ručně ze speciální licí hmoty, která funguje na bázi vody a neobsahuje žádné škodlivé toxické látky. Je tedy šetrná k životnímu prostředí a bezpečná. Obsahuje přírodní minerální látky a KOTI výrobky jsou tedy ekologické. 

Vybrané sety šperků skvěle sednou k setu oválu, hexagonu a kruhového podtácku v nude tónu (viz. první série fotek, ostatní doplňky jsou pouze ilustrační a najdete je v KOTI studiu). Rozměry o 9 po 18 cm.

Originální šperky od Maya.art ve spolupráci s milou Eliškou a jejím KOTI studiem!

© 2022 Maya.art

Zvolte si variantu:

Cena od 1 850,00 Kč