Šedá ledvinka SLOW FASHION MACRAMÉ HANDBAG

SLOW FASHION

Originální kolekce MACRAMÉ HANDBAG vznikla z mé vášně pro drhání. Splétání uzlů se prolíná skrze celou mou tvorbu. Vedle dekorací bytu a ozdob zápěstí přišly na řadu kabelky. Ozdobit zip, či ozvláštnit ji originálním popruhem můžete v kolekci MACRAMÉ ACCESSORIES. Díky kouskům z této kolekce můžete kabelku povýšit na opravdový doplněk. Vaše kabelka tak získá nádech BOHO stylu.

NOVÝM ROZMĚREM JE PAK SLOW FASHION MACRAMÉ HADNBAG, aneb kabelky z druhé ruky, co dostanou nový originální kabát. Pro královny nekonečné osobitosti ta nejleoší volba!

Drhaný popruh je vyroben z šedé splétané příze technikou drhání. Plochý vzor je pevný, jen mírně pruží a nijak netlačí. Délka popruhu je 77 cm, šířka 6 cm. Karabina postříbřená.

Ledvinka z druhé ruky, co dostala nový kabát, má strukturovaný povrch imitující kůži. Ledvinka je široká 36 cm, vysoká je 17 cm, hluboká ve vrchní části 10 cm. Na zadní straně má jednu přihrádku na zip, uvnitř jednu kapsičku bez zapínání. Ke kabelce patří původní široky popruh s nastavitelnou délkou. Imitace hrubé kůže, 100 % polyester (pozn. zachráněná kabelka z druhé ruky nese jen nepatrné známky nošení).

Pro všechny milovnice SLOW FASHION a udržitelné módy.

Popruh lze odepnout a nosit v kombinaci s jinou kabelkou. Lze vyrobit v barvě na míru, stačí uvést do poznámky v objednávce.

Originální doplňky od Maya.art!

© 2024 Maya.art

1 200,00 Kč