Rafinovaně zdobená v setu šperků NEKONEČNĚ OSOBITÁ

SET ŠPERKŮ

Rafinovaně zdobená se budete cítit ve špercích vyrobených z těch nejjemnějších kvalitních japonských korálků značky MIYUKI, které Vám obepnou zápěstí v širokém tkaném náramku se vzorem a elegantním nadčasovém trojitém náramku z kůže. 

Hnědý náramek WEAVED BRACELET je minimalistickou trojitou ozdobou zápěstí. Na jeho výrobu byla použita přírodní kožená šňůra, české broušené korálky béžové barvy a kvalitní japonský rokajl TOHO béžové, hnědé a hnědé metalické barvy. Na šití byla použita pevná nymo nit.

Náramek tvoří tři otočky kolm zápěstí. Zapínání je na korálek provlékající se několika očky, které umožňují nastavit obvod náramku. Vhodný na ruku s obvodem od 15 cm.

Žlutohnědý náramek WEAVED BRACELET je vyroben technikou tkaní japonských korálků na hnědou koženou šňůru. Na výrobu byl použit kvalitní japonský rokajl MIYUKI hnědé, žluté, béžové barvy několika odstínů. Na šití byla použita pevná nymo nit.

Nejkratší délka náramků je 16 cm se zatahovacím zapínáním, které umožňuje nastavit obvod náramku. Vhodný na ruku s obvodem od 15 cm.

Set je možné vyrobit V BARVÁCH NA MÍRU, uvedené barvy napište do poznámky v objednáve.

Originální šperky od Maya.art!

© 2021 Maya.art

900,00 Kč