Oranžová kabelka SLOW FASHION MACRAMÉ HANDBAG

SLOW FASHION

Originální kolekce MACRAMÉ HANDBAG vznikla z mé vášně pro drhání. Splétání uzlů se prolíná skrze celou mou tvorbu. Vedle dekorací bytu a ozdob zápěstí přišly na řadu kabelky. Ozdobit zip, či ozvláštnit ji originálním popruhem můžete v kolekci MACRAMÉ ACCESSORIES. Díky kouskům z této kolekce můžete kabelku povýšit na opravdový doplněk. Vaše kabelka tak získá nádech BOHO stylu.

NOVÝM ROZMĚREM JE PAK SLOW FASHION MACRAMÉ HADNBAG, aneb kabelky z druhé ruky, co dostanou nový originální kabát. Pro královny nekonečné osobitosti ta nejlepší volba!

Drhaný popruh je vyroben z příze (60% bavlna, 40% viskóza) oranžové barvy technikou drhání. Plochý vzor je pevný, jen mírně pruží a nijak netlačí. Délka popruhu je 72 cm, šířka 5 cm. Ozdobná karabina.

Kabelka z druhé ruky, co dostala nový kabát, je značky ZARA. Šířka kabelky je 23 cm, výška je 16 cm, hloubka 4 cm. Imitace matné prošívané kůže v oranžové barvě, 100 % polyester. Uvnitř kabelky je malá kapsička bez zapínání. Ke kabelce patří původní kovový řetez dodatečně doplněný o karabiny, délka 72 cm.

Pro všechny milovnice SLOW FASHION a udržitelné módy.

Drhaný popruh lze odepnout a nosit v kombinaci s jinou kabelkou. Lze vyrobit v barvě na míru, stačí uvést do poznámky v objednávce.

K upcyklaci mám připravenou stejnou kabelku v černé, podobnou kabelku v hnědé. V případě zájmu mi neváhejte napsat!

Originální doplňky od Maya.art!

© 2023 Maya.art

1 100,00 Kč