Nenápadně nápaditá v setu šperků NEKONEČNĚ OSOBITÁ

SET ŠPERKŮ

Nenápadně nápaditá se budete cítit ve špercích vyrobených z těch nejjemnějších kvalitnéch japonských korálků značky MIYUKI, které Vám obepnou zápěstí v širokém tkaném náramku zakončeném střapci, a decentně ozdobí uši v nadčasových kroužcích obšitých jemným rokajlem.

Nenápadné titěrné korálky v nude odstínech spolu ve špercích sehrají velmi nápaditou hru, kterou můžete rozehrát i ve Vašem oblíbeném odstínu. Stačí vybrat barvy a uvést je v objednávce.

Zlatobéžový prstýnek STITCHED EARRINGS je vyroben z japonských MIYUKI korálků. Šitý prstýnek krásně doplňuje další kolekce šitých šperků z japonských korálků. Šířka prstýnku je 1,4 cm. Vzorový prstýnek na fotkách má průměr 2,1 cm, obvod 7,3 cm. Je možné ho vyrobit ve VELIKOSTI A BAREVNÉ KOMBINACI přesně podle Vašich představ. Vybranou barevnou kombinaci stačí uvést do poznámky v objednávce.

Růžovězlaté šité náušnice STITCHED EARRINGS jsou vyrobeny technikou šití korálků stehem "brick stitch" z japonských MIYUKI korálků. Šité jsou na náušnicových kroužcích s puzetami z pozlacené antialergické chirurgické oceli 316L. Šitá část náušnic je široká 2 mm, kroužky mají průměr 12 mm. Jejich čistý minimalistický design a vysoký zrcadlový lesk spolu s originálním zhotovením dotáhnou Váš outfit k osobité dokonalosti.

Originální šperky od Maya.art!

© 2021 Maya.art

890,00 Kč