Nenápadně nápaditá v setu šperků NEKONEČNĚ OSOBITÁ

SET ŠPERKŮ

Nenápadně nápaditá se budete cítit ve špercích vyrobených z těch nejjemnějších kvalitnéch japonských korálků značky MIYUKI, které Vám obepnou zápěstí v širokém tkaném náramku zakončeném střapci, a decentně ozdobí uši v nadčasových kroužcích obšitých jemným rokajlem.

Nenápadné titěrné korálky v nude odstínech spolu ve špercích sehrají velmi nápaditou hru, kterou můžete rozehrát i ve Vašem oblíbeném odstínu. Stačí vybrat barvy a uvést je v objednávce.

Bílobéžový náramek WEAVED BRACELET je vyroben technikou tkaní japonských korálků na béžovou bavlněnou šňůru. Na výrobu byl použit kvalitní japonský rokajl MIYUKI hořčicové lesklé, béžové a bílé barvy. Na šití byla použita pevná nymo nit. Nejkratší délka náramků je 15 cm s vázáním zdobeným střapci. Na přání je možné vyrobit zatahovací zapínání, které umožňuje nastavit obvod náramku. Vhodný na ruku s obvodem od 15 cm.

Hnědozlaté šité náušnice STITCHED EARRINGS jsou vyrobeny technikou šití korálků stehem "brick stitch" z japonských MIYUKI korálků. Šité jsou na náušnicových kroužcích s puzetami z pozlacené antialergické chirurgické oceli 316L. Šitá část náušnic je široká 2 mm, kroužky mají průměr 12 mm. Jejich čistý minimalistický design a vysoký zrcadlový lesk spolu s originálním zhotovením dotáhnou Váš outfit k osobité dokonalosti.

Originální šperky od Maya.art!

© 2021 Maya.art

1 140,00 Kč