Každý den jiná v setu šperků NEKONEČNĚ OSOBITÁ

SET ŠPERKŮ

Jemně krásná se budete cítit ve špercích vyrobených z těch nejjemnějších kvalitních japonských korálků značky MIYUKI, které Vás každý den mohou zdobit v jiné kombinaci.

Set šperků tvoří šité náušnice z jemných kvalitních japonských korálků značky MIYUKI a SWAROVSKI korálků obšitých na kroužcích z chirurgické oceli, dva jemné náramky dozdobené Ag komponenty a SWAROVSKI elementy a jeden navlékaný náramek z japonského rokajlu a SWAROVSKI korálků.

Tuhle krásnou hru s jemností můžete rozehrát i ve Vašem oblíbeném odstínu. Stačí vybrat barvy a uvést je v objednávce.

Šité náušnice STITCHED EARRINGS jsou vyrobeny technikou šití korálků stehem "brick stitch". Šité jsou na náušnicových kroužcích s puzetami z antialergické chirurgické oceli 316L. Šitá část náušnic je široká 2 mm, kroužky mají průměr 12 mm. Jejich čistý minimalistický design a vysoký zrcadlový lesk spolu s originálním zhotovením dotáhnou Váš outfit k osobité dokonalosti.

Minimalistický navlékaný náramek SIMPLE BRACELET je vyroben z pevné hedvábné šňůrky. Dozdobeny SWAROVSKI broušenými jemnými korálky. Krásné japonské korálky decentně ozdobí zápěstí a vyniknou na jemné šňůrce. Obvod je nastavitelný díky zatahovacímu zapínání.

Minimalistické náramky SIMPLE BRACELET jsou vyrobeny z jemné lesklé šňůrky. Jeden je ozdoben je Ag pozlacenou placičkou a pohyblivými Ag korálky. Ozdobou druhého náramku jsou SWAROVSKI elementy doplněné o Ag korálky.

Celý set si můžete přát V BARVĚ NA MÍRU. Každý den Vám nabídne nepřeberné množství KOMBINACÍ.

Originální šperky od Maya.art!

© 2021 Maya.art

1 890,00 Kč