Každý den jiná v setu šperků NEKONEČNĚ OSOBITÁ

SET ŠPERKŮ

Jemně krásná se budete cítit ve špercích vyrobených z těch nejjemnějších kvalitních japonských korálků značky MIYUKI, které Vás každý den mohou zdobit v jiné kombinaci.

Set šperků tvoří šité náušnice z jemných kvalitních japonských korálků značky MIYUKI obšitých na kroužcích z chirurgické oceli, dva navlékané jemné náramky dozdobené Ag komponenty a SWAROVSKI elementy a jeden tkaný náramek.

Tuhle krásnou hru s jemností můžete rozehrát i ve Vašem oblíbeném odstínu. Stačí vybrat barvy a uvést je v objednávce.

Šeříkové šité náušnice STITCHED EARRINGS jsou vyrobeny technikou šití korálků stehem "brick stitch". Šité jsou na náušnicových kroužcích s puzetami z antialergické chirurgické oceli 316L. Šitá část náušnic je široká 2 mm, kroužky mají průměr 12 mm. Jejich čistý minimalistický design a vysoký zrcadlový lesk spolu s originálním zhotovením dotáhnou Váš outfit k osobité dokonalosti.

Béžové šité náušnice jsou vyrobeny technikou šití válečků stehem "brick stitch". Zavěšené jsou na kroužcích z antialergické nerezové ušlechtilé oceli 316L. Kroužky nabízí kromě klasického způsobu nošení v uších ještě jeden originální způsob, a to jako prstýnky. Buď klasicky, nebo moderně na druhých článcích prstů. Šitá část náušnic tvoří dva válečky obepínajcí kroužky s průměrem 1,8 cm a šířkou 2,5 mm. Náušnice mají pevné kloubové zapínání, které drží.

Minimalistické navlékané náramky SIMPLE BRACELET jsou vyrobeny z pevné bavlněné šňůrky. Dozdobeny Ag srdíčkem a SWAROVSKI broušenými jemnými korálky. Krásné japonské korálky decentně ozdobí zápěstí a vyniknou na jemných bavlněných šňůrách. Srdíčko a elementy náramku dodají luxusní vzhled. Obvod je nastavitelný díky zatahovacímu zapínání.

Tkaný náramek WEAVED BRACELET je vyroben tkaním japonského rokajlu na bavlněnou šňůru. Na výrobu byla použita světlá bavlněná šňůra a kvalitní japonský rokajl. Na šití byla použita pevná nymo nit. Obvod je nastavitelný díky zatahovacímu zapínání.

Celý set si můžete přát V BARVĚ NA MÍRU. Každý den Vám nabídne nepřeberné množství KOMBINACÍ.

Originální šperky od Maya.art!

© 2021 Maya.art

1 540,00 Kč