Každý den jiná v setu šperků NEKONEČNÉ OSOBITÁ

SET ŠPERKŮ

Jemně krásná se budete cítit ve špercích vyrobených z těch nejjemnějších kvalitních japonských korálků značky MIYUKI, které Vás každý den mohou zdobit v jiné kombinaci.

Set šperků tvoří šité náušnice z jemných kvalitních japonských korálků značky MIYUKI obšitých na kroužcích z chirurgické oceli, dva navlékané jemné náramky dozdobené Ag komponenty a SWAROVSKI elementy a jeden drhaný náramek.

Tuhle krásnou hru s jemností můžete rozehrát i ve Vašem oblíbeném odstínu. Stačí vybrat barvy a uvést je v objednávce.

Hnědozlaté šité náušnice STITCHED EARRINGS jsou vyrobeny technikou šití korálků stehem "brick stitch" z japonských MIYUKI korálků. Šité jsou na náušnicových kroužcích s puzetami z pozlacené antialergické chirurgické oceli 316L. Šitá část náušnic je široká 2 mm, kroužky mají průměr 12 mm. Jejich čistý minimalistický design a vysoký zrcadlový lesk spolu s originálním zhotovením dotáhnou Váš outfit k osobité dokonalosti.

Světle hnědý MACRAMÉ BRACELET je vyroben z hnědé bavlněné šňůry a ozdoben japonskými korálky MIYUKI. Náramek má zatahovací zapínání.

Minimalistické navlékané náramky SIMPLE BRACELET jsou vyrobeny z pevné bavlněné šňůrky. Dozdobeny Ag pozlaceným srdíčkem, Ag pozlacenou trubičkou a SWAROVSKI broušenými jemnými korálky. Krásné japonské korálky decentně ozdobí zápěstí a vyniknou na jemných bavlněných šňůrách. Srdíčko a elementy náramku dodají luxusní vzhled. Obvod je nastavitelný díky zatahovacímu zapínání.

Celý set si můžete přát V BARVĚ NA MÍRU. Každý den Vám nabídne nepřeberné množství KOMBINACÍ.

Originální šperky od Maya.art!

© 2021 Maya.art

1 300,00 Kč