Jemně krásná v setu šperků NEKONEČNĚ OSOBITÁ

SET ŠPERKŮ

Jemně krásná se budete cítit ve špercích vyrobených z těch nejjemnějších kvalitních japonských korálků značky MIYUKI, které Vám decentně ozdobí zápěstí a uši v nadčasových kroužcích obšitých jemným rokajlem.

Jemné titěrné korálky ve stříbrné a rosegold spolu na kroužcích a obruči působí decentně a nadčasově. Tuhle krásnou hru s jemností můžete rozehrát i ve Vašem oblíbeném odstínu. Stačí vybrat barvy a uvést je v objednávce.

Stříbrnorůžové šité náušnice STITCHED EARRINGS jsou vyrobeny technikou šití korálků stehem "brick stitch" z japonských MIYUKI korálků. Šité jsou na náušnicových kroužcích s puzetami z antialergické chirurgické oceli 316L. Šitá část náušnic je široká 2 mm, kroužky mají průměr 12 mm. Jejich čistý minimalistický design a vysoký zrcadlový lesk spolu s originálním zhotovením dotáhnou Váš outfit k osobité dokonalosti.

Náramek tvoří obruč o průměru 7 cm má zacvakávacím zapínání - háček za koncovou šroubovatelnou kuličkou. Ozdoben je šitým válečem, který lze doplnit o další ozdoby. 

Originální šperky od Maya.art!

© 2023 Maya.art

780,00 Kč