Jemně krásná v setu šperků NEKONEČNĚ OSOBITÁ

SET ŠPERKŮ

Jemně krásná se budete cítit ve špercích vyrobených z těch nejjemnějších kvalitních japonských korálků značky MIYUKI, které Vás každý den mohou zdobit v jiné kombinaci.

Set šperků tvoří šité náušnice z jemných kvalitních japonských korálků značky MIYUKI obšitých na kroužcích z chirurgické oceli a navlékaný jemný náramek dozdobené Ag komponenty a SWAROVSKI elementy.

Tuhle krásnou hru s jemností můžete rozehrát i ve Vašem oblíbeném odstínu. Stačí vybrat barvy a uvést je v objednávce.

Červenomodré šité náušnice STITCHED EARRINGS jsou vyrobeny technikou šití korálků stehem "brick stitch". Šité jsou na náušnicových kroužcích s puzetami z antialergické chirurgické oceli 316L. Šitá část náušnic je široká 2 mm, kroužky mají průměr 12 mm. Jejich čistý minimalistický design a vysoký zrcadlový lesk spolu s originálním zhotovením dotáhnou Váš outfit k osobité dokonalosti.

Minimalistický navlékaný náramek SIMPLE BRACELET je vyrobeny z pevné bavlněné/saténové šňůrky. Dozdobeny Ag korálky a SWAROVSKI broušenými jemnými korálky. Krásné japonské korálky decentně ozdobí zápěstí a vyniknou na jemných bavlněných šňůrách. Ag korálky a elementy náramku dodají luxusní vzhled. Obvod je nastavitelný díky zatahovacímu zapínání.

Celý set si můžete přát V BARVĚ NA MÍRU.

Originální šperky od Maya.art!

© 2021 Maya.art

Zvolte si variantu:

740,00 Kč