Jemně krásná v setu šperků NEKONEČNĚ OSOBITÁ růžovošedá

SET ŠPERKŮ

Jemně krásná se budete cítit ve špercích vyrobených z těch nejjemnějších kvalitních japonských korálků značky MIYUKI a českých broušených korálků PRECIOSA s ysokým odleskem, které Vás každý den mohou zdobit v jiné kombinaci.

Jemné titěrné korálky v šedých odstínech spolu na kroužcích působí decentně a nadčasově. Tuhle krásnou hru s jemností můžete rozehrát i ve Vašem oblíbeném odstínu. Stačí vybrat barvy a uvést je v objednávce.

Růžovošedé šité náušnice NEKONEČNĚ OSOBITÉ jsou vyrobeny technikou šití korálků stehem "brick stitch" z japonských MIYUKI korálků a zdobené SWAROVSKI elementy. Šité jsou na náušnicových kroužcích s puzetami z antialergické chirurgické oceli 316L. Šitá část náušnic je široká 4 mm, kroužky mají průměr 12 mm. Jejich čistý minimalistický design a vysoký zrcadlový lesk spolu s originálním zhotovením dotáhnou Váš outfit k osobité dokonalosti.

Řetízek ze stříbra Ag 925 je ozdoben kroužkem ze stříbra Ag 925, který je obšitý japonskými korálky MIYUKI vínové barvy a SWAROVSKI elementy technikou šití korálků stehem brick stitch. Délka řetízku je 45 cm.

Kolekce náušnic NEKONEČNĚ OSOBITÁ je chráněna průmyslovým vzorem.

Originální šperky od Maya.art!

© 2023 Maya.art

1 240,00 Kč
Dostupné do 14 dnů