Hnědé croco psaníčko 3v1 SLOW FASHION MACRAMÉ HANDBAG

Vyprodáno REZERVACE

Originální kolekce MACRAMÉ HANDBAG vznikla z mé vášně pro drhání. Splétání uzlů se prolíná skrze celou mou tvorbu. Vedle dekorací bytu a ozdob zápěstí přišly na řadu kabelky. Ozdobit zip, či ozvláštnit ji originálním popruhem můžete v kolekci MACRAMÉ ACCESSORIES. Díky kouskům z této kolekce můžete kabelku povýšit na opravdový doplněk. Vaše kabelka tak získá nádech BOHO stylu.

NOVÝM ROZMĚREM JE PAK SLOW FASHION MACRAMÉ HADNBAG, aneb kabelky z druhé ruky, co dostanou nový originální kabát. Pro královny nekonečné osobitosti ta nejleoší volba!

Drhaný popruh je vyroben z bordó splétané příze technikou drhání. Plochý vzor je pevný, jen mírně pruží a nijak netlačí. Délka popruhu je 110 cm, šířka 2 cm. Karabina postříbřená.

Kabelka z druhé ruky, co dostala nový kabát, je značky ZARA. Kabelka je široká 28 cm, vysoká je 17 cm. Uvnitř má čtyři přihrádky a šest malých přihrádek na karty. Ke kabelce patří stříbrný řetízek dlouhý 110 cm, kterému jsem přidala dvě stříbrné karabiny. Lze nosit i bez popruhu či řetízku v ruce. Imitace lesklé croco kůže, 100 % polyuretan. (pozn. zachráněná kabelka z druhé ruky nenese patrné známky nošení - jako nová!).

Pro všechny milovnice SLOW FASHION a udržitelné módy.

Popruh lze odepnout a nosit v kombinaci s jinou kabelkou. Lze vyrobit v barvě na míru, stačí uvést do poznámky v objednávce.

Originální doplňky od Maya.art!

© 2023 Maya.art

950,00 Kč