Čokoládová croco ledvinka 3v1 SLOW FASHION MACRAMÉ HANDBAG

SLOW FASHION

Originální kolekce MACRAMÉ HANDBAG vznikla z mé vášně pro drhání. Splétání uzlů se prolíná skrze celou mou tvorbu. Vedle dekorací bytu a ozdob zápěstí přišly na řadu kabelky. Ozdobit zip, či ozvláštnit ji originálním popruhem můžete v kolekci MACRAMÉ ACCESSORIES. Díky kouskům z této kolekce můžete kabelku povýšit na opravdový doplněk. Vaše kabelka tak získá nádech BOHO stylu.

NOVÝM ROZMĚREM JE PAK SLOW FASHION MACRAMÉ HADNBAG, aneb kabelky z druhé ruky, co dostanou nový originální kabát. Pro královny nekonečné osobitosti ta nejleoší volba!

Drhaný popruh je vyroben z tmavě hnědé splétané příze technikou drhání. Plochý vzor je pevný, jen mírně pruží a nijak netlačí. Délka popruhu je 100 cm, šířka 4,5 cm. Karabina pozlacená.

Kabelka z druhé ruky, co dostala nový kabát, je značky ORSAY. Kabelka je široká 19 cm, vysoká je 14 cm, hluboká 4,5 cm. Uvnitř má jednu přihrádku na zip. Ke kabelce patří původní úzký popruh s nastavitelnou délkou a široký pásek k provléknutí v zadní části kabelky. Lze tak nosit jako ledvinka za pasem. Imitace lesklé croco kůže, cedulka s materiálem ustřižena (pozn. zachráněná kabelka z druhé ruky nese jen nepatrné známky nošení - je jako nová!).

Pro všechny milovnice SLOW FASHION a udržitelné módy.

Popruh lze odepnout a nosit v kombinaci s jinou kabelkou. Lze vyrobit v barvě na míru, stačí uvést do poznámky v objednávce.

Originální doplňky od Maya.art!

© 2023 Maya.art

1 300,00 Kč