Čirá krása v setu NEKONEČNĚ OSOBITÁ

SET ŠPERKŮ

Vaši čirou krásu podtrhne set nadčasových kroužků do uší zdobené PRECIOSA broušenými korálky, které ladí s WRAPEM na zápětí.

Čirou krásu rozehrajete s nadčasovými náušnicemi zdobenými čirými PRECIOSA broušenými korálky. WRAP Vám omotá zápěstí do čirých korálků v kombinaci s šedými a černými tón v tónu.

Stříbrnočerný náramek WRAP BRACELET je vyroben z černé kožené šňůry, z rokajlu stříbrné, černé, šedé a stříbrnošedé barvy, ze stříbrnošedých broušených korálků a knoflíku stříbrné barvy. Náramek je vyroben tkaním rokajlu mezi kožené šňůry. Na šití byla použita pevná nymo nit.

Délka náramku je 84 cm se čtyřmi očky na zapínání v délce 86, 89, 91 a 93 cm. Vhodný na ruku s obvodem od 15 cm.

Náramek tvoří pět otoček kolem ruky.

Fotografie jsou ilustrační, obdobný náramek bude na objednávku vyroben.


Čiré šité náušnice jsou vyrobeny technikou šití korálků stehem "brick stitch" z japonských MIYUKI korálků a zdobené PRECIOSA broušenými korálky. Šité jsou na náušnicových kroužcích s puzetami z pozlacené antialergické chirurgické oceli 316L.

Šitá část náušnic je široká 4 mm, kroužky mají průměr 12 mm.

Jejich čistý minimalistický design a vysoký zrcadlový lesk spolu s originálním zhotovením dotáhnou Váš outfit k osobité dokonalosti.

Set je možné je vyrobit v barevné kombinaci přesně podle Vašich představ. Své přání stačí uvést do poznámky v objednávce.

Originální šperky od Maya.art

© 2022 Maya.art

1 300,00 Kč