Černá kabelka SLOW FASHION MACRAMÉ HANDBAG

SLOW FASHION

Originální kolekce MACRAMÉ HANDBAG vznikla z mé vášně pro drhání. Splétání uzlů se prolíná skrze celou mou tvorbu. Vedle dekorací bytu a ozdob zápěstí přišly na řadu kabelky. Ozdobit zip, či ozvláštnit ji originálním popruhem můžete v kolekci MACRAMÉ ACCESSORIES. Díky kouskům z této kolekce můžete kabelku povýšit na opravdový doplněk. Vaše kabelka tak získá nádech BOHO stylu.

NOVÝM ROZMĚREM JE PAK SLOW FASHION MACRAMÉ HADNBAG, aneb kabelky z druhé ruky, co dostanou nový originální kabát. Pro královny nekonečné osobitosti ta nejlepší volba!

Drhaný popruh je vyroben z příze (60% bavlna, 40% viskóza) černé barvy technikou drhání. Plochý vzor je pevný, jen mírně pruží a nijak netlačí. Délka popruhu je 95 cm, šířka 4 cm. Karabina pozlacená.

Tento kousek je z druhé ruky, ale je uplně nový nenošený.

Kabelka z druhé ruky, co dostala nový kabát, je značky ZARA. Dno je široké 22 cm, hluboké 15 cm, výška kabelky je 28 cm.Má zatahovací zavírání. Imitace  matné kůže v černé barvě, 100 % polyuretan. Ke kabelce patří krátký a dlouhý popruh s pozlacenými karabinami.

Kabelku je možné doplnit o mini černou klíčenku se zaltou karabinou a novou kosmetickou taštiku v příjemné růžové barvě se zlatým zapínáním a stejnou strukturou koženky jako má kabelka.

Pro všechny milovnice SLOW FASHION a udržitelné módy.

Drhaný popruh lze odepnout a nosit v kombinaci s jinou kabelkou. Lze vyrobit v barvě na míru, stačí uvést do poznámky v objednávce.

Cenové varianty:

A - kabelka s MACRAMÉ popruhem

B - kabelka s MACRAMÉ popruhem, klíčenkou a kosmetickou taštičkou

Pozor - Dostupné barvy - vínová, bílá, hořčicová, černá se stříbrnými detaily. Černá v tomto provedení na fotce je pouze ilustrační. Vybranou barvu napište do poznámky v objednávce, pro více fotek mě kontaktujte. Jsou v procesu přípravy na doplnění. 

Originální doplňky od Maya.art!

© 2023 Maya.art

Zvolte si variantu:

Cena od 1 500,00 Kč