Černá kabelka/ledvinka SLOW FASHION MACRAMÉ HANDBAG

Vyprodáno SLOW FASHION

Originální kolekce MACRAMÉ HANDBAG vznikla z mé vášně pro drhání. Splétání uzlů se prolíná skrze celou mou tvorbu. Vedle dekorací bytu a ozdob zápěstí přišly na řadu kabelky. Ozdobit zip, či ozvláštnit ji originálním popruhem můžete v kolekci MACRAMÉ ACCESSORIES. Díky kouskům z této kolekce můžete kabelku povýšit na opravdový doplněk. Vaše kabelka tak získá nádech BOHO stylu.

NOVÝM ROZMĚREM JE PAK SLOW FASHION MACRAMÉ HADNBAG, aneb kabelky z druhé ruky, co dostanou nový originální kabát. Pro královny nekonečné osobitosti ta nejlepší volba!

Drhaný popruh je vyroben z příze (60% bavlna, 40% viskóza) černé barvy technikou drhání. Plochý vzor je pevný, jen mírně pruží a nijak netlačí. Délka popruhu je 88 cm, šířka 3 cm. Karabina starostříbrná.

Kabelka z druhé ruky, co dostala nový kabát, je značky ZARA. Šířka kabelky je 25 cm, výška je 16 cm. Imitace lesklé prošívané kůže v černé barvě, 100 % polyuretan. Ke kabelce patří malá kapsička se zipem 12 x 11 cm, látkový posuvný popruh se starostříbrnými karabinami. Uvnitř je odpáraný zničený prostor na karty tak, aby byla kabelka opět jako nová.

Pro všechny milovnice SLOW FASHION a udržitelné módy.

Drhaný popruh lze odepnout a nosit v kombinaci s jinou kabelkou. Lze vyrobit v barvě na míru, stačí uvést do poznámky v objednávce.

Originální doplňky od Maya.art!

© 2023 Maya.art

890,00 Kč