Černá croco ledvinka SLOW FASHION MACRAMÉ HANDBAG

Vyprodáno REZERVACE

Originální kolekce MACRAMÉ HANDBAG vznikla z mé vášně pro drhání. Splétání uzlů se prolíná skrze celou mou tvorbu. Vedle dekorací bytu a ozdob zápěstí přišly na řadu kabelky. Ozdobit zip, či ozvláštnit ji originálním popruhem můžete v kolekci MACRAMÉ ACCESSORIES. Díky kouskům z této kolekce můžete kabelku povýšit na opravdový doplněk. Vaše kabelka tak získá nádech BOHO stylu.

NOVÝM ROZMĚREM JE PAK SLOW FASHION MACRAMÉ HADNBAG, aneb kabelky z druhé ruky, co dostanou nový originální kabát. Pro královny nekonečné osobitosti ta nejleoší volba!

Drhaný popruh je vyroben z černé splétané příze technikou drhání. Plochý vzor je pevný, jen mírně pruží a nijak netlačí. Délka popruhu je 95 cm, šířka 4 cm. Karabina pozlacená.

Kabelka z druhé ruky, co dostala nový kabát, je značky SINSAY. Kabelka je široká 24 cm, vysoká je 18 cm, hluboká 5 cm. Uvnitř má jednu přihrádku na zip. Ke kabelce patří původní široky popruh s nastavitelnou délkou. Imitace lesklé croco kůže, 100 % polyuretan (pozn. zachráněná kabelka z druhé ruky nese jen nepatrné známky nošení).

Pro všechny milovnice SLOW FASHION a udržitelné módy.

Popruh lze odepnout a nosit v kombinaci s jinou kabelkou. Lze vyrobit v barvě na míru, stačí uvést do poznámky v objednávce.

Originální doplňky od Maya.art!

© 2023 Maya.art

1 200,00 Kč