Bordó kabelka SLOW FASHION MACRAMÉ HANDBAG

SLOW FASHION

Originální kolekce MACRAMÉ HANDBAG vznikla z mé vášně pro drhání. Splétání uzlů se prolíná skrze celou mou tvorbu. Vedle dekorací bytu a ozdob zápěstí přišly na řadu kabelky. Ozdobit zip, či ozvláštnit ji originálním popruhem můžete v kolekci MACRAMÉ ACCESSORIES. Díky kouskům z této kolekce můžete kabelku povýšit na opravdový doplněk. Vaše kabelka tak získá nádech BOHO stylu.

NOVÝM ROZMĚREM JE PAK SLOW FASHION MACRAMÉ HADNBAG, aneb kabelky z druhé ruky, co dostanou nový originální kabát. Pro královny nekonečné osobitosti ta nejlepší volba!

Drhaný popruh je vyroben z příze (60% bavlna, 40% viskóza) tmavě lososové barvy technikou drhání. Plochý vzor je pevný, jen mírně pruží a nijak netlačí. Délka popruhu je 130 cm, šířka 4 cm. Karabina pozlacená.

Kabelka z druhé ruky, co dostala nový kabát, je značky ZARA. Dno je široké 21 cm, hluboké 8 cm, výška kabelky s uchem je 24 cm. Je doplněna o 4 vnější kapsičky. Imita lesklé krokodýlí kůže v bordó barvě, 100 % polyuretan. Ke kabelce patří úzký popruh doplněný o řetízek v dolní části u karabin.

Pro všechny milovnice SLOW FASHION a udržitelné módy.

Popruh lze odepnout a nosit v kombinaci s jinou kabelkou. Lze vyrobit v barvě na míru, stačí uvést do poznámky v objednávce.

Originální doplňky od Maya.art!

© 2022 Maya.art

1 200,00 Kč