Béžová kabelka SLOW FASHION MACRAMÉ HANDBAG

Vyprodáno SLOW FASHION

Originální kolekce MACRAMÉ HANDBAG vznikla z mé vášně pro drhání. Splétání uzlů se prolíná skrze celou mou tvorbu. Vedle dekorací bytu a ozdob zápěstí přišly na řadu kabelky. Ozdobit zip, či ozvláštnit ji originálním popruhem můžete v kolekci MACRAMÉ ACCESSORIES. Díky kouskům z této kolekce můžete kabelku povýšit na opravdový doplněk. Vaše kabelka tak získá nádech BOHO stylu.

NOVÝM ROZMĚREM JE PAK SLOW FASHION MACRAMÉ HADNBAG, aneb kabelky z druhé ruky, co dostanou nový originální kabát. Pro královny nekonečné osobitosti ta nejleoší volba!

Drhaný přírodní popruh je vyroben z příze (60% bavlna, 40% viskóza) technikou drhání. Plochý vzor je pevný, jen mírně pruží a nijak netlačí. Délka popruhu je 95 cm, šířka 4 cm. Karabina pozlacená.

Kabelka z druhé ruky, co dostala nový kabát, je značky ZARA. Kabelka je široká 23 cm, hluboká 6 cm, vysoká je 15 cm. Je doplněna o přední kovovou ozdobu, ze zadní strany o úchyty pro nošení na pásku jako ledvinka. Imitace matné kůže, 100 % polyuretan (pozn. zahráněná kabelka z druhé ruky na vnitřním cvočku klopy a zadní straně nese nepatrné známky nošení).

Pro všechny milovnice SLOW FASHION a udržitelné módy.

Popruh lze odepnout a nosit v kombinaci s jinou kabelkou. Lze vyrobit v barvě na míru, stačí uvést do poznámky v objednávce.

Originální doplňky od Maya.art!

© 2022 Maya.art

1 200,00 Kč