Spolu jinak

27.08.2018

Nezapomenutelný víkend plný radosti ze života, sdílení životních příběhů, inspirace a motivace, radostných i bolestivých emocí..

Jedno jarní ráno jsem na Instagramu u své oblíbené Kristýnky a jejího projektu @zanormalniholky narazila na nabídku netradičního setkání a možnosti strávit víkend spolu a jinak. Spolu s Kristý, s Anetkou @anie_songe, která mě svým příběhem o vlastní cestě životem inspirovala, a se Zuzkou Filipovou, jejíž knihu Plus jedna jsem zhltla stejně jako Kristý knihu Bez filtru a Anetky Továrnu na sny. Ani na vteřinu jsem neváhala, přihlásila se a na netradičně strávený víkend s mými oblíbenými autorkami knih v obklopení nových lidí se začala těšit.

Víkend jsme strávili na farmě v Kalhově na Vysočině. Pobyt na farmě nám nabídl kontakt se zvířaty, relax v příjemném prostředí venkova, procházky v krásné okolní přírodě a setkání holek a žen, které se doposud neznaly. Které přestože se neznaly, dovedly se sobě navzájem otevřít a povyprávět si své životní příběhy. A vedle povídání využít čas ke kreativitě a odregování u ručních prací, a odvést si tak jako vzpomínku lapač snů.

Musím říct, že bylo skvělé zjištění, že se na farmě sešla příjemná parta jedinečných dívek a žen, které smýšlejí stejně. Všechny jsme se v danou chvíli rozhodly vystoupit ze své komfortní zóny a zažít něco nového. Asi nikdo nečekal, jak se takové setkání vyvine. O to větší překvapení pro nás bylo, jak báječně jsme se spolu měly. Myslím, že si každá z nás něco z takového setkání odnesla. Třeba jak je potřebné mít stále na paměti, že spokojeně žije člověk ten, který má rád sám sebe! Že krása člověka vychází z nitra. Že na svět se směje a září ten, co cítí radost z každého dne, kdy může chodit po světě a vnímat jeho krásu. Ten, kdo na sobě stále pracuje, rozvíjí se, je vděčný za své zdraví a s pokorou přijímá, co mu život přináší.

Jsem nesmírně ráda, že jsem mohla osobně poznat úžasnou Kristý @hellochristie z projektu @zanormalniholky, která se nebála sdílet svůj příběh a inspirovat tak mnoho lidí včetně mě. Děkuji @anie_songe s jejím Lukášem, kteří mě svou přednáškou a vyprávěním ze života nakopli k myšlence, že sny se opravdu dají plnit a dělat, co člověka baví a naplňuje, má smysl! V neposlední řadě děkuji Zuzce z @plusjedna, která nás spojila. Spolu a jinak ❤