Spolu jinak

Nezapomenutelný víkend plný radosti ze života, sdílení životních příběhů, inspirace a motivace, radostných i bolestivých emocí..

Jedno jarní ráno jsem na Instagramu u své oblíbené Kristýnky a jejího projektu @zanormalniholky narazila na nabídku netradičního setkání a možnosti strávit víkend spolu a jinak. Spolu s Kristý, s dalším mým vzorem Anetkou a její vlastní cestou životem, kterou díky svému profilu @anie_songe mě inspirovala a se Zuzkou Filipovou, která stejně jako Kristý a Anetka napsala knihu, jíž jsem vedle Továrny na sny od Anetky a Bez filtru od Kristýnky, moc ráda pořídíla. Ani na vteřinu jsem neváhala, že bych ráda netradičně strávila víkend a poznala nové lidi.

Víkend jsme strávili na farmě v Kalhově na Vyočině. Pobyt na farmě nám nabídl kontakt se zvířaty, relax v příjemném prostředí venkova, procházky v krásné okolní přírodě a setkání holek a žen, které se doposud neznaly.

Bylo skvělé prožívat úžasné chvíle s jedinečnými ženami, které smýšlejí stejně. Všechny jsme se v danou chvíli rozhodly vystoupit ze své komfortní zóny a zažít něco nového. Asi nikdo nečekal, jak se takové setkání vyvine. A myslím, že si každá z nás něco odnesla. Třeba mít na paměti, že spokojeně žije člověk, který má rád sám sebe! Krása člověka vychází z nitra a na svět se směje a září ten, co cítí radost z každého dne, kdy může chodit po světě a vnímat jeho krásu, kdo na sobě pracuje a rozvíjí se, je vděčný za své zdraví a s pokorou přijímá, co mu život přináší.

Je nesmírně ráda, že jsem mohla osobně poznat úžasnou @hellochristie z projektu @zanormalniholky, která se nebála sdílet svůj příběh a inspirovat tak mnoho lidí včetně mě. Děkuji @anie_songe s jejím Lukášem, kteří mě svou přednáškou a vyprávěním ze života nakopli l myšlence, že sny se opravdu dají plnit a dělat, co člověka baví a naplňuje, má smysl! V neposlední řadě děkuji Zuzce z @plusjedna, která nás spojila. Spolu a jinak ❤
A @jitule17 děkuji za skvělého pokojového parťáka, který se taky nebojí přiznat, že má pořád hlad 😂😂😂😂