Pro milovnice BOHO stylu

10.02.2021

BOHO styl. Styl, co nemá přesné vymezení, zcela daná pravidla a definici. Styl, co se prostě žije. Je Vám blízký? Pak se pojďte inspirovat kousky, ve kterých se bude žít přirozeně a spontánně.

Slovo "bohemian" se objevilo už v 18. století jako označení nespoutaného způsobu života. Bylo to označení pro životní styl, který se vymikal sociálním a politickým názorům té doby. BOHO je v podtstatě styl, co v sobě mísí více kultur z různých dob. V bydlení i módě tak vybízí ukázát všechno, co jste za léta nashromáždili. Ač se k sobě kousky nemusí zrovna hodit. BOHO má totiž zrcadlit Vaši spontánnost. Má v sobě něco z hippie, trochu z country, připomíná indiánský styl, nebo styl kočovníků s ověšenými povozy. V módě se vyznačuje rozevlátými šaty, co Vám ve větru budou vlát. Fandí všem doplňkům od náušnic až po nákotník. Platí jediné pravidlo - čím víc, tím líp. Jeden náramek či náhrdelník tedy nestačí. Sáhnout tak můžete po WRAP náramcích, kterými omotáte zápěstí. Nebo po drhaných náhrdelnících s řetízky, ve kterých prožijete to pravé indiánské léto. Kabelky a tašky pak můžete dozdobit drhanými popruhy, či střapci.

V interiéru platí, že žádné místo nezůstane prázdné. BOHO styl se vyznačuje vyplněným prostorem polštářky, obrázky, barevnými plédy, či MACRAMÉ dekoracemi. Třásně totiž k tomuto stylu neodmyslitelně patří. BOHO design je náhodný a divoký, je určen lidem, kteří se dokáží vymanit ze světa plného stereotypů a konvencí.

Našli jste se v tomto stylu? Rádi byste některým z těchto kousků obohatili svůj styl? Pak se rozhlédněte v kolekcích WRAP BRACELET, BOHO MACRAMÉ, MACRAMÉ BRACELET, MACRAMÉ NECKLACE, MACRAMÉ WALLHANGING, či MACRAMÉ ACCESSORIES, nebo si jednoduše o svůj originál napište.

S láskou k tvorbě

Markéta