Minerály podle znamení

03.02.2021

Očekáváte od šperku něco víc než pouhou ozdobu? Má pro Vás mít hlubší význam? Pak by výběr šperku mohl vycházet z volby minerálů podle znamení zvěrokruhu.

Minerály jsou vyhledáváným prvkem šperků především pro jejich trvalý vzhled a účinky. Posilují naše silné stránky, dodávají nám energii a chrání před negativními vlivy. Pokud minerály volíme podle znamení zvěrokruhu, se kterými jsou úzce spjaty, posílíme jejich účínek. Mají na naši osobnost větší vliv než na kohokoliv jiného. Pojďme se podívat na to, jaké minerály se hodí právě k Vám. Vytvořila jsem pro Vás "průvodce minerálních šperků", jejichž rozmanitost v nabídce je opravdu velká.

Béžový BOHO MACRAMÉ s tygřím okem

TYGŘÍ OKO je ochranný minerál, který podporuje tok energie a dodává sílu. Je to skvělý harmonizující minerál pro BLÍŽENCE, LVY, PANNY a BÝKY.

Růženec z chirurgické oceli s HOWLITEM

HOWLIT detoxikuje, přináší klid a uvolnění, dodává harmonii, uklidňuje city, překonává nervozitu, činí nás odolnější vůči stresu. Je vhodný pro VÁHY, VODNÁŘE a RAKY.

Černohnědý náramek MEN´S JEWELRY s onyxem

ONYX je ochranný minerál, který ochraňuje před veškerou negativitou, chrání život a dodává sílu, zvyšuje sebedůvěru a sebekontrolu. Je to minerál typický pro KOZOROHY, hodí se také ke LVŮM a ŠTÍRŮM.

Růžovohnědý náramek WRAP BRACELET s rodonitem

RODONIT je minerál, který navozuje citovou rovnováhu, vyvažuje tělesnou a duševní energii a navozuje pocit lásky. Hodí se pro BERANY, BÝKY a RAKY.

Zlatobéžový minimalistický SIMPLE BRACELET se slunečním kamenem

SLUNEČNÍ KÁMEN je silně nabitý sluneční energií, kteráVás vnitřně rozzáří. Vnáší do života radost a světlo. Napomáhá pozitvnímu myšlení, je zároveň ochranným minerálem. Je spjat především se znameím RYB. Hodí se však i pro VÁHY, STŘELCE, BÝKY, RAKY, a LVY.

WRAP náramek s tygřím okem a lávovými kameny

LÁVA prohlubuje spojení s přírodou. Je ochranným kamenem je kamenem podporujícím sílu a životní energii. Dává pocit bezpečí, sebevědomí a odvahu. Hodí se ke KOZOROHŮM, BERANŮM a ŠTÍRŮM.

Minerální náramek MEN´S JEWELRY achát

ACHÁT je minerálem dodávajícím nositeli citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu. Podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání, posiluje soustředění a praktická rozhodnutí. Dává mu odvahu. Pomáhá překonávat negativní pocity, vnitřní zlobu, odstraňuje vnitřní napětí. Navozuje pocit bezpečí a jistoty, posiluje lásku. Achát je vhodný především pro RAKY, ŠTÍRY a RYBY, ale i VÁHY, STŘELCE, KOZOROHY, BERANY, BÝKY a LVY.

Vybrali jste si ve výčtu šperků ten svůj?

S láskou k tvorbě

Markéta