Darujeme české Vánoce

29.11.2020

První adventní neděle je tu! A já za Vámi jdu s jednou krásnou myšlenkou...

Musím upřímně říct, že mě letos moc těší zájem lidí o české produkty z dílem malých i velkých tvůrců. Sama mám velkou radost z každé objednávky, za které znovu a znovu děkuju. Je to velká motivace a vnáší do té letošní jinak velmi zvláštní doby moc příjemný pocit.
Chtěla bych tu vyzdvihnout jeden krásný projekt s názvem DARUJEME ČESKÉ VÁNOCE. Zakladatelky a další dobrovolníci stojí za hezkou myšlenkou - Kupte letos na Vánoce alespoň jeden dárek od českého živnostníka nebo řemeslníka. Váš dárek udělá radost a zároveň i pomůže.

Katalog tvůrců najdete na stránkách tohoto projektu. Aktuální novinky a nabídky můžete sledovat na jejich facebookových stránkách, zároveň tu můžete poptávat hledaný dárek. Nebo si svůj #rucnevyrobenydarek najít pod hastagem #darujemeceskevanoce na Instagramu, kde má tento projekt také svoje místo.

Pro dnešní "železnou neděli!" to není zdaleka všechno. Mám pro Vás jednu radost. Pokud jste postřehli moji mini Školu MACRAMÉ na IGTV, tak už možná svoje zdobení na dárky nebo vánoční strom máte. Jestli ale zrovna nepatříte mezi nadšence do tvoření, tyhle drhané ozdoby si můžete nyní najít v mém obchůdku.

Tak co říkáte, uděláte radost koupí ručně vyrobeného originálu sobě dobrým pocitem, tvůrci podporou jeho tvorby i obdarovanému jedinečným dárkem?

Přeji Vám poklidný advent a spostu radosti s nejbližšími.

S láskou k tvorbě

Markéta