Změna je život

01.07.2018

"Nejdřívě práce, potom zábava." Přišel čas bořit tenhle mýtus. Příběh jednoho snu, který se postupně plní...

Photocredit @klarapis
Photocredit @klarapis

Tenhle sen ve mně zrál velmi dlouho. Dalo by se říct od útlého věku dítěte, kdy jsem tíhla k ručním pracím. Jak už tak bývá, naše první firma, ve které se učíme zažitým pravidlům života, rodina, mě vedla k myšlence, že to, co mě nejvíc baví, mě stejně nikdy uživit nemůže, proto musím studovat, abych se měla co nejlépe. Děkuji svým milovaným rodičům za vše, co mi do vínku dali, v čem mě vychovali a k čemu mě vedli. Studium na vysoké škole a následná práce s lidmi mi hodně dala! Nicméně doba se mění a jednadvacáté století je nakloněno k boření pracovních paradigmat, hledání smyslu v práci, návratu k přirozenosti, snahám o využití vrozeného talentu a vášně! V neposlední řadě k spolupráci místo soutěže. V souvislosti s tím jsem šťastná, že jsem na Instagramu měla tu čest "potkat" tolik spřízněných duší, protože inspirace a motivace hrála v procesu mojí diferenciace velkou roli.

V_nitro jarmark ve V_nitroblocku
V_nitro jarmark ve V_nitroblocku

Ještě před půl rokem bych netušila, kde budu dnes. A ještě před týdnem bych nevěřila, že včera rozdám své první kontakty na nový e-shop na mém prvním velkém jarmarku v Praze. Proto věřte, že když opravdu chcete, dáte do toho maximum, můžete dosáhnout obrovského úspěchu! A zároveň cítit velkou dávku hrdosti. Pro mě asi srovnatelnou jako při státnicích, při nastěhování do svého vlastního bytu, při získání své první práce, která mi hodně dala a já zpětně cítím, že to všechno mělo smysl.
Nyní je ale pravý čas zbořit poslední mýtus "Nejdříve práce, potom zábava".

Ráda bych vám představila svůj nový e-shop s ručně vyráběnými šperky a bytovými dekoracemi! Čeká mě ještě spousta práce, ale vzhledem k mé večerejší účasti na V_nitro jarmarku vám jej chci představit již dnes. Nyní tedy vedle mého devítiletého působení na Fler.cz představuji své nové prodejní místo.

Děkuji všem za neuvěřitelně silnou podporu v tom, co dělám! Bez toho bych nevěřila, že dělám věci, které jsou pro někoho výjimečné. Děkuji svým instagramovým přátelům. Za první impulsy k této myšlence @vyrobenosrdcem @zanormalniholky @anie_songe. Za inspiraci v jejich práci @meia.cz @drevenesrdicko. Za spoustu krásných fotek @flegmoush @the.aesthetic.eye @klarapis a dalším mým blízkým!

S láskou ❤

Markéta